Sayfalar

Pazar, Ekim 07, 2012

FannTool Web Sitesi

FannTool bu blogu takip edenlerinde bildiği gibi tarafımızdan geliştirilen, FANN kütüphanesi üzerinde çalışan Bir YSA Uygulama Yazılımı.

2007 Haziran ayında başladığımız çalışma. Epey bir yol aldı. Başlangıçda sadece Eğitim işini yapması için planladığım yazılım artık komple Bir YSA uygulama sistemi haline geldi. FANN'ın geliştirisi GUI lerin listesinde ilk sıraya FannTool'u yazdı ve
FANNTool is a highly recommended and easy to use GUI for the FANN library. FANNTool also supports a few more advanced functions for automatically setting the FANN parameters.
diyerek tavsiye etti.

FannTool 'un bir önceki versiyonu 5868 windows + 2860 Linux olmak üzre toplamda 8700 küsur  indirilmiş. Bu sene yazın yayınladığımız yeni versiyon Şu ana kadar 1300 küsur indirilmiş.

Dünyanın dört bir yaynında değişik çalışmalar için kullanılmış ve kullanılıyor...

Bunca gelişmenin üzerine bizde FannTool'un artık yuvadan uçma zamanının geldiğine kanaat getirdik.

Artık FannTool'un kendi resmi sitesi var

FannTool.blogspot.com

Bundan Sonra FannTool ile ilgili yazılar asıl olarak bu ardesten yayınlancak. Zaten ilk etapta Doğrudan FannTool'u kullanan Makale ve Tezlerin özetlerini yayınlamaya başladım. Vakit buldukçada ilave etmeye çalışacağım. Bu sitede yayınladığım uygulamalarıda vakit buldukça toparlayıp oraya ilave edeceğim.

Sizinde FannTool ile yaptığınız bir çalışma varsa yollayın onlardanda bahsedelim, Eğer site hakkında önerileriniz varsa dinlemeye hazırız bize e-posta atabilirsiniz. e-posta adresimiz profil sayfasında mevcut.

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Merhaba, paylasimlariniz icin tesekkur ederim, FannTool 1.2 versiyonunu indirdim, windows icin compile edilmis, linux icin compile etmeniz mumkun mu, ılginiz icin tesekkurler...

birol kuyumcu dedi ki...

FannTool'un kendi sitesinde Download kısmında programın son halinin kodu var

Son halinde makefile var